NUMARA SORGULAMA SİSTEMİNİN AMACI

Mobil Numara Taşınabilirliği 9 Kasım 2008 tarihi itibariyle resmi olarak başladı. Tüm gsm kullanıcıları bugünden itibaren numaraları sabit kalmak şartıyla istediği operatöre geçme hakkına sahip olmuştur, bu nedenle aradığınız bir numaranın numarasına başka bir operatörde bulunuyor olması zannediyorum ki bir çoğumuz için pek de iç açıcı bir durum arzetmiyor. Bu nedenle artık aradığımız numaraların hangi operatörü kullandığını numaraya göre anlayamıyoruz.

Amacımız, Numara Sorgulama sistemi ile sizlere hangi numaranın hangi operatörde olduğunu ve eğer taşıma işlemi yapıldıysa hangi operatöre geçtiğini göstermektir.

Diyeceksiniz ki zaten BTK bu hizmeti veriyor. Siz neden veriyorsunuz? Tek cevabımız var oda şirketimizi, siteye gelen ziyaretçilere tanıtmak ve yaptığımız projelerden onları haberdar ederek yardımcı olmak içindir.

 

Firmamız, 3K Telekom Tic. Ltd. Şti. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Telefon Hizmetleri ve İnternet Hizmetleri konusunda İŞLETMECİ (Operatör) lisansı alarak sesli ve yazılı kısa mesaj hizmetleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

      3K © 2010 | Dizayn ve Script Öztek Yazılım